Ámon György | művészeti igazgatóhelyettes |
Bagdány Franciska | művészettörténet 11E osztályfőnök |
Bajkó Zsolt | mozgókép- és animációtervező |
Balogh Attila | rajz, grafika |
Balogh Ede Farkas | festő, rajz 11D osztályfőnök |
Bartis Bálint | mozgókép- és animációtervező |
Bartyuk Gábor | mozgókép- és animációtervező mozgókép- és animációtervezés szakfelelős |
Beckers-Rakovszky Gyöngyvér | grafika |
Biess Katalin | rajz, művészettörténet |
Bognár-Tóth Kornélia | mozgókép- és animációtervező 9B osztályfőnök |
Borsos Róbert | szobrász 10E osztályfőnök szobrászat szakfelelős |
Csernó Gábor | művészeti-és médiafotográfus |
Csizmár Alicia | grafika |
Demeter Adrienn | művészettörténet 11A osztályfőnök művészettörténet tantárgyfelelős |
Dittrich Renáta | festő E2/14B osztályfőnök festészet szakfelelős |
Doba Anett | matematika 12D osztályfőnök reál és testnevelés munkaközöségvezető |
Doktor Melinda | üvegműves |
Dorka Noémi | rajz, művészettöténet |
Dr. Tenk András | komplex természettudomány |
Furó Bernadett | kerámiaműves |
Fülöp Gábor | angol nyelv |
Halmos Andrea | dekoratőr 13A osztályfőnök osztályfőnöki munkaközösségvezető (felnőtt képzések) |
Hamzsekné Gál Edina | fejlesztőpedagógus |
Harmati Zsófia | művészettörténet |
Héring Krisztina | angol nyelv |
Hidegh Ágnes | magyar nyelv és irodalom |
Hudatsek László | rajz E1/13A osztályfőnök művészeti 1 szakcsoportvezető |
Hurton Tamás | grafika 12A osztályfőnök |
Icsa Vivien | grafika |
Kaposvári Márk | angol nyelv |
Kárpáti-Kladiva Krisztina | tanügyi igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom |
Kemény Zsuzsa | festő 10B osztályfőnök |
Király Attila | rajz |
Kiss Zoltán | rajz 1/13A osztályfőnök |
Kóczán Gábor | művészeti-és médiafotográfus |
Kollár Beáta | angol nyelv 10C osztályfőnök |
Kováts Gábor | dekoratőr 9C osztályfőnök |
Kujalek Károly | digitális kultúra |
Kuris Nándor | testnevelés 12B osztályfőnök |
Molnár Tamás | grafika |
Nagy Tibor | művészeti-és médiafotográfus média design 1 szakcsoportvezető |
Nyeste Zoltán | testnevelés |
Odegnál Róbert | grafika, mozgókép- és animációtervező |
Oroszy Anna | rajz művészeti 2 szakcsoportvezető |
Pataky Judit | testnevelés |
Papp Anna Mária | magyar nyelv és irodalom, dráma könyvtáros |
Páll Magdus | történelem |
Pálos Miklós | rajz |
Pintérné Varga Zsuzsanna | igazgató |
Polach László | matematika, testnevelés 9E osztályfőnök osztályfőnöki munkaközösségvezető (érettségi előtti képzések) |
Polónyi Gábor | dekoratőr 12C osztályfőnök dekroatőr szakfelelős |
Rónai Gergely | művészeti-és médiafotográfus művészeti-és médiafotográfus szakfelelős |
Rózsavölgyi Mátyás | grafika, rajz |
Sári László | testnevelés 12E osztályfőnök testnevelés tantárgyfelelős |
Sárközi Antal | festő, rajz 13B osztályfőnök |
Siklósi Alexa | rajz E2/14A osztályfőnök |
Somogyi Andrea | történelem 10A osztályfőnök humán és idegennyelvi munkaközösségvezető |
Suszter Viktor | grafika |
Sprőder Anna | magyar nyelv és irodalom 9A osztályfőnök |
Szabadi Zoltán | grafika |
Szabó Ildikó | matematika 10D osztályfőnök matematika tantárgy felelőse |
Szabó Tünde | dekoratőr 11C osztályfőnök |
Szalontai Ágnes | angol nyelv |
Szalontai Mária | angol nyelv |
Szathmáry Boglárka | gyógytestnevelő |
Szőcs Lívia | magyar nyelv és irodalom |
Szőke Barbara | üvegműves üvegműves szakfelelős |
Szűcs Julianna | angol nyelv |
Takács Beáta | rajz 2/14A osztályfőnök TÉR munkacsoportvezető |
Tormáné Janisch Kornélia | kerámiaműves |
Tóvizi Jenő József | angol 9D osztályfőnök idegennyelv tantárgyak felelőse |
Vadinszki-Bodor Bettina | angol nyelv, német nyelv |
Varga Patrícia Minerva | festő |
Varga Richárd | történelem 11B osztályfőnök történelem tantárgy felelőse DÖK vezető |
Vasvári Péter | grafika |
Vágó Szilvia | kerámiaműves kerámiaműves szakfelelős |
Zsolnai Éva | magyar nyelv és irodalom |